Дебют першокурсника КиМУ: свято, яке об’єднує

Вони ще зовсім недавно навчаються в КиМУ – наші першокурсники, але вже стали частиною великої студентської родини. В цьому переконались усі, хто зібрався в актовій залі Університету 25 листопада 2014 року на святковому Дебюті першокурсника. Незважаючи на те, що в більшості з них спеціальності зовсім не артистичні, на сцені вони продемонстрували власну оригінальність, обдарованість і почуття гумору.

Святу передувала тривала підготовка, адже традиційний для КиМУ Дебют першокурсника – це зовсім не шоу талантів, це своєрідна неофіційна посвята першокурсників, коли студентська родина приймає їх до своїх лав, знайомство один з одним.

Оцінювало виступи команд не лише журі в складі проректорів КиМУ, професора Некряч А.І., професора Данченко Т.В., професора Рудаківської С.В., а також професійного фотографа Міки Панкратової, але й численна студентська аудиторія як головний суддя номінації «Улюбленці публіки». Хороший настрій та невимушеність від самого початку вечора підтримував ведучий – студент IV курсу театрального відділення Ілля Ткаченко.

У своїх виступах студенти інститутів і факультетів не стільки змагались між собою, скільки намагались передати родзинку своєї спеціальності креативно та з гумором:

• студентка Інституту лінгвістики Галстян Аліна виконала пісню англійською мовою, підкресливши, що добре знати іноземні мови для неї та її одногрупників звична справа;
  • команда економічного факультету презентувала варіації на тему непростих взаємин студента і викладача під час іспиту, а Анна Кулик піснею «Капітал» завершила виступ;
  • хоча сцена для студентів театрального відділення – це і є їхня професія, вони також хвилювались, виконуючи пісню «Я – студент»;
  • студенти Інституту міжнародних відносин зрозуміли казку про Білосніжку по-своєму, тож у їхній інтерпретації злою мачухою була війна, а гномами – країни-члени Ради Безпеки ООН, які захищали від неї Украсніжку;
  • власними спостереженнями про обрану професію поділились студенти спеціальності Кіно-, телемистецтво, заспівавши пісню «Мы бродячие артисты», а Степан Бєльський виконав композицію в стилі хіп-хоп;
  • як зізнались майбутні юристи, очікування від навчання в Університеті, обраної спеціальності та реальність не зовсім співпали, але це їхній найкращий час і власним вибором вони не розчаровані;
  • а студенти Інституту журналістики уявили себе по обидва боки телевізійного екрану, де з одного боку Оксана Марченко та шоу «Україна має талант», а з іншого першокурсник Денис Фомін, який в пошуках хорошої журналістики перемикає канали.

Під час перерви та очікування рішення журі сцену запалювали студенти театрального відділення – Аліна Бродська сучасним танцем, а Володимир Ситник запальним хітом Елвіса Преслі «Blue Suede Shoes».

Звичайно, цього вечора не було переможців і переможених, кожна команда отримала заслужену частку овацій та схвалення публіки. За рішенням журі команди були нагороджені дипломами в номінаціях «Свіжий погляд на телебачення», «Гумор по праву», «Казка в законі», «Ковчег океану мистецтва», «Обличчя телебачення», «Супутники мовного простору».

Оскільки команди трьох інститутів – журналістики, міжнародних відносин та юридичний інститут – мали дуже сильні групи підтримки, визначити переможця в номінації «Улюбленці публіки» так і не вдалось і три команди розділили її між собою. Спеціальний приз від фотографа Міки Панкратової – професійну фотосесію – отримали Денис Фомін (спеціальність «Журналістика») і Степан Бєльський (спеціальність «Кіно-, телемистецтво»).

Вітаємо всіх учасників, глядачів і наставників зі святом, яке щороку згуртовує всіх в одну велику студентську родину! Сподіваємось, що першокурсники стануть відданими послідовниками традицій Київського міжнародного університету та візьмуть від студентських років усе найкраще!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ