Практичне судове засідання за участю студентів спеціальності «Міжнародне право»

Одним з найефективніших видів занять для студентів спеціальностей «Право» і «Міжнародне право» є практичні судові засідання, які регулярно проводяться в судовій аудиторії Київського міжнародного університету, обладнаній на зразок залів судових засідань країн Європи. Розглядаючи реальні кримінальні та цивільні справи, за якими вже є рішення українських судів, студенти під керівництвом досвідченого викладача розробляють схему проведення судового засідання, де кожен виступає в певній ролі: судді, адвоката, прокурора, свідка та ін.

27 листопада 2014 року, під керівництвом канд. юрид. наук, професора Данченко Т.В., студенти ІІІ курсу спеціальності «Міжнародне право» за участю також студентів І курсу, розглянули позовну заяву про поділ майна, що знаходилось у спільній власності подружжя. І хоча майбутні юристи-міжнародники звикли використовувати судову аудиторію, вона ж Центр міжнародного права, для підготовки до участі в національних і міжнародних раундах конкурсів з права та міжнародного права, учасником яких Київський міжнародний університет є з 2001 року, вони відмінно впорались зі своїми завданнями, змогли застосувати на практиці знання, здобуті під час теоретичних занять і тривалої підготовки до засідання.

За словами учасника засідання, студента III курсу Полянського Дмитра, який виступав у ролі адвоката відповідача, такі заняття дозволяють краще зрозуміти свої сильні та слабкі сторони, звернути увагу на те, над чим потрібно ще попрацювати, щоб упевненіше себе почувати на професійній ниві.

За практичним заняттям колег з цікавістю спостерігали студенти Юридичного інституту та Коледжу КиМУ.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ