Участь у XVI Всеукраїнській конференції учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО

28 листопада 2014 року представники 57 Асоційованих шкіл ЮНЕСКО України зібралися в стінах Технічного ліцею м. Києва (директор – Андрієнко А.М.) під час відкриття XVI Всеукраїнської конференції учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Модель ідеального суспільства за Шевченком: освітні ініціативи ЮНЕСКО задля гармонізації відносин у полікультурному світі відповідно до принципів «Нового гуманізму», присвяченої 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка.

Серед почесних гостей, присутніх на відкритті конференції, були також представники КиМУ як одного зі співорганізаторів та багаторічного партнера асоційованих шкіл ЮНЕСКО, зокрема, і в межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті» – проректор з наукової роботи, проф. Некряч А.І та проректор з питань довузівської підготовки, проф. Рудаківська С.В.

З доповіддю на тему: «ЮНЕСКО як носій цивілізаційних вимірів гармонізації світу» перед учасниками пленарного засідання виступила професор Некряч А.І., зазначивши, що «…діяльність асоційованих шкіл ЮНЕСКО забезпечує якісний і рівний доступ до освіти, де молодь має змогу здійснювати вільний обмін ідеями й знаннями, через комунікації встановлювати стосунки з іншими людьми з метою кращого розуміння нашого буття…».

Перед учасниками конференції також виступили Александрович О.Я., директор Першого європейського департаменту Міністерства закордонних справ України; Герасим’юк О.В., перший заступник голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, представник України в Керівному комітеті Ради європи з питань медіа та інформаційного суспільства (CDMSI); Фіданян О.Г., директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради; Дем’янюк О.О., другий секретар відділу Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Департаменту світового українства та культурно-гуманітарного співробітництва; Гевко А.Є., заступник Міністра освіти і науки; Глоба М.К., Національний координатор проекту ПАШ ЮНЕСКО; Чинок О.І., заслужений працівник освіти, директор Гуманітарної гімназії «Гармонія».

Після закінчення пленарного засідання робота конференції продовжилась творчими та ігровими сесіями, а також пошуково-дослідницькими сесіями:

• проектна студія «Роль жінки в суспільстві за Т.Г. Шевченком та гендерні ініціативи ЮНЕСКО»;
  • конструкторське бюро моделей «Освіта як пріоритет розвитку суспільства: співзвуччя поглядів Т.Г. Шевченка та ЮНЕСКО»;
  • анімаційний центр «Міжнаціональний діалог – шлях до стійкого миру в суспільстві (заклики Кобзаря та досягнення ЮНЕСКО)»;
  • експертно-правова рада «Боротьба Т.Г. Шевченка за дотримання природних прав людини та діяльність ЮНЕСКО в цій царині»;
  • науково-практична сесія для педагогів.

Урочисте закриття конференції відбулось 29 листопада 2014 року, на якому був ухвалений текст резолюції за результатами конференції, а також нагороджені учасники та переможці творчих сесій та студій.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ