КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ ЕСЕ НА ТЕМУ «ПРАВА ЛЮДИНИ В СУЧАСНОМУ СВІТІ»

10 грудня 2014 року з нагоди Міжнародного дня захисту прав людини пройшов конкурс студентських есе на тему: «Права людини в сучасному світі». Взяти участь у конкурсі були запрошені студенти 1—4 курсів спеціальності «Міжнародне право», які мають бажання висловити свою думку про сучасні проблеми захисту прав людини в Україні міжнародними та національними засобами.

Організатор заходу – кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства КиМУ(завідувач кафедри – доцент Хачатурян Т.Х.).

КОНКУРС ОЦІНЮВАЛО ЖУРІ У СКЛАДІ:

• Данченко Т.В. – проректор з навчально-виховної роботи, к.ю.н., професор;
  • Телестакова А.А. – директор Юридичного інституту, к.ю.н., доцент;
  • Хачатурян Т.Х. – завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, к.ю.н., доцент;
  • Карапетян С.О. – директор інтернет магазину юридичної літератури.

У самому ж конкурсі взяли участь 9 студентів, які креативно підійшли до створення своїх есе, супроводжуючи виступи мультимедійними презентаціями, чотири учасники представили свої дослідження англійською мовою.

У виступах майбутніх юристів-міжнародників знайшли відображення наступні теми:

• Мандибура Денис – (I-й курс) - «Історія прав людини»;
  • Авраам Таія – (I-й курс) - «Перша леді в боротьбі за права людини»;
  • Сіпрен Едідон Купакха – (III-й курс) - «Питання прав людини в Нігерії» доповідь підготовлена англійською мовою;
  • Ромео Кавір – (I-й курс) - «Торгівля людьми у країнах колишнього Радянського Союзу» доповідь підготовлена англійською мовою;
  • Муххомад Анна – (I-й курс) - «Проблеми прав жінок в ісламському світі»;
  • Баладжи Рут – (I-й курс) - «Використання дитячої праці в сучасному світі» доповідь підготовлена англійською мовою;
  • Рибчинський Євген – (I-й курс) - «Расизм у сучасному світі» доповідь підготовлена англійською мовою;
  • Пономарьова Юлія – (IV-й курс) - «Права людини в сучасному світі»;
  • Микитин Руслан – (IV-й курс) - «Фрагментарний аналіз правового регулювання прав людини».

Підводячи підсумки конкурсу журі відмітило хороший, ґрунтовний рівень самостійного дослідження та висновків, зроблених студентами на тему «Права людини в сучасному світі».

За рішенням журі призові місця та Дипломи переможців отримали:

І місце – Авраам Таія;

ІІ місце – Сіпрен Едідон Купакха;

ІІІ місце – Юля Пономарьова.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ