Зустріч із кандидатом в Президенти України О. Богомолець

15 травня 2014 року відбулася зустріч кандидата в Президенти України  Ольги Богомолець з професорсько-викладацьким складом, працівниками Київського міжнародного університету на тему «Наше майбутнє: як зробити Україну державою, у якій нам захочеться жити». Після закінчення зустрічі гостя мала бесіду з президентом Університету, професором Хачатуряном Х.В.

Модератор заходу – проректор з наукової роботи КиМУ, професор Некряч А.І.

Формат зустрічі передбачав ознайомлення з програмою кандидата в Президенти, її відповіді на запитання та пропозиції учасників зустрічі. «Хочу сказати, що рішення балотуватись на пост Президента України було для мене надзвичайно відповідальним і прийняттю остаточного рішення сприяв Майдан, жорстокість тодішньої влади стосовно свого народу, свідком якої я стала», – сказала Ольга Богомолець.

Колектив КиМУ схвально зустрів відкритість програми Ольги Богомолець, зокрема, що стосується децентралізації влади, боротьби з бездіяльністю і корупцією, як основним злом у країні, надання права громадянам відкликати чиновників, правоохоронців, суддів і політиків, які перейшли межу закону і моральності та збагачувались на бідах народу.

Науковців Університету цікавило бачення Ольгою Вадимівною шляхів реформування освіти і медицини, кадрової політики, пенсійної реформи, стабілізації суспільства при її перемозі в президентських перегонах.

У своїх виступах учасники зустрічі схвально відзначили діяльність Ольги Богомолець у дні протистояння на Майдані, тоді вона була в епіцентрі бойових дій і рятувала життя людей по обидва боки барикад, упевнені, що її досвід допоможе врятувати країну в цей важкий період, який ми всі зараз переживаємо, і побажали їй перемоги.

КиМУ КиМУ