Баскетбольна гра між викладачами та студентами КиМУ

Студентство – найцікавіша пора в житті молодої людини. З нею пов’язані бурхливі, але, переважно, позитивні емоції. Студенти і викладачі стають великою сім’єю, в якій взаєморозуміння, довіра, порядність стають постійними супутниками протягом всього періоду навчання. Нерідко і дозвілля проводять разом. Так, 27 листопада 2014 року викладачі і студенти КиМУ змагалися, хто спритніший і моторніший у баскетболі. За спільною ініціативою проректора з навчально-виховної роботи, професора Данченко Т.В. та Студентського уряду КиМУ такі товариські зустрічі стали традиційними останніми роками. І, не витримуючи інтриги, повідомляємо, що цього року переконливу перемогу здобула команда викладачів.

До складу команд входили:

• викладачі: Сініченко С.В., Самойлов О.Ф., Борисенко Д.О., Алексанян В.І.;
  • студенти: Шевченко Володимир, Мурга Максим, Микитин Руслан, Аханг Рустам, Мартиросян Тигран, Казанович Олександр.

За дотриманням правил на майданчику слідкували незалежний суддя Кудрявцев Артур та Другов Арсеній (І курс ТМ).

Боротьба на майданчику була напруженою й завзятою, а вболівальники – активними, які ще й по закінченні гри оваціями визначали найкращого гравця в обох командах. Серед викладачів найкращим став Сініченко С.В., а серед студентів – Казанович Олександр.

Сюрпризом для усіх став динамічний танок команди підтримки, яка складалася з першокурсниць Коледжу КиМУ, а саме: Бердієва Дженет, Перестюк Інна, Ластовка Ліза, Мраіх Аліна, Семко Ілона, Нагненна Аліна.

А після вручення усіх номінацій і дипломів зробили на згадку фото. Сподіваємося, що ця традиція не тільки збережеться і надалі, а й урізноманітниться товариськими поєдинками в інших видах спорту.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ