Можливості для професійного та кар’єрного зростання: поради від Андерса Остлунда

На старших курсах університету про вдале працевлаштування, застосування та примноження власних знань на практиці та про кар’єрне зростання задумується чи не кожен студент.

З чого почати, як вдало подати себе під час різноманітних професійних заходів, як ефективно використовувати соціальні мережі в процесі кар’єрного становлення та відкриття власного бізнесу? Про ці та інші актуальні теми 2 листопада 2014 року студенти КиМУ поспілкувалися з Андерсом Остлундом, засновником компанії «Fryday», яка вже майже 5 років є прикладом бізнесової мережі для професійного розвитку з філіями в 23 країнах світу. Організатор зустрічі – Центр міжнародних зв’язків КиМУ (керівник – професор Самотокін Б.Б.).

Цікава та змістовна дискусія розгорнулась навколо важливості побудови та розвитку мережі професійних контактів для просування себе та власних ідей, знаходження інвесторів для їх втілення в життя. За словами пана Остлунда, незважаючи на бурхливий розвиток сучасних засобів зв’язку, якими, звісно ж, не варто нехтувати, важливу роль у цьому процесі відіграє особистий контакт, адже ваша освіченість, активність, відкритість – те, що англійці називають «open mind», у спілкуванні може стати ключем до вдалих пропозицій працевлаштування чи знаходження однодумців для відкриття власної справи.

Почуваючи себе невимушено під час обговорення теми англійською мовою, яка була на цій зустрічі робочою, студенти висловили власне бачення самореалізації в процесі участі в соціальних і бізнесових заходах. Зокрема, зазначили, що створення будь-якого бізнесу вимагає від ініціаторів не лише хороших комунікативних навичок, але й організаторського досвіду, з чим гість повністю погодився і запропонував свою допомогу, якщо хтось зі студентів потребуватиме поради на початковому етапі.

Зустріч залишила приємні враження і була своєрідним надихаючим поштовхом для студентів у їх подальшому русі до професійних висот.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ