Профорієнтаційний квест у КиМУ

Підтримка обдарованої молоді, творчий розвиток особистості, відкриття нових імен на мистецькому небосхилі завжди були і є пріоритетними завданнями Інституту телебачення, кіно і театру КиМУ. Вже стали традиційними творчі зустрічі зі школярами – майбутніми студентами університету. Так, 9 квітня 2014 року вихованці Хмельницького центру розвитку «Простір» (керівник – Марина Малиновська) взяли участь у профорієнтаційному квесті, покликаному ближче познайомити їх зі спеціальностями «Кіно-, телемистецтво» і «Театральне мистецтво».

Творчі майстер-класи та екскурсія університетом пройшли дуже активно, діти зацікавлено вслухались у все, що їм розповідали досвідчені майстри Київського міжнародного університету. Розпочав цей своєрідний творчий марафон заслужений артист України, доцент кафедри театрального мистецтва Роєнко О.О., під керівництвом якого студенти продемонстрували дітям особливості сценічного руху в акторській професії.

Студенти II курсу театрального відділення КиМУ ознайомили гостей з власним творчим доробком та результатами, яких їм вдалось досягти за два роки плідної роботи під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Кочевенка Ю.В. Уривки з творів П. Мирного, А. Чехова, Н. Теффі у виконанні Ірини Сопіт, Альони Агапієвої, Володимира Ситника, Катерини Тополюк, Єгора Шарая, Карини Коломієць і Вероніки Кондратюк викликали хвилю овацій та захвату в дітей.

Власні досягнення продемонстрували й самі гості, які підготували декілька етюдів. Незважаючи на невеликий досвід, юні актори досить впевнено почували себе на сцені і змогли розкрити підняті теми. За словами директора Інституту телебачення, кіно і театру КиМУ, заслуженої артистки України Ільїної Н.О., це дуже добре, що школярі вже зараз починають вивчати основи акторської майстерності: «Ми завжди звертаємо пильну увагу на тих, хто цікавиться театральним мистецтвом і всіляко підтримуємо творчих особистостей. В межах такої підтримки університет щороку проводить Фестиваль шкільних театрів, Міжнародний фестиваль «Молоде телебачення», пробний творчий конкурс та багато іншого».

Під час оглядового семінару, на якому школярі продемонстрували власні відеороботи, доцент кафедри кіно-, телемистецтва, член Національної спілки кінематографістів України Десятник Г.О. дав безліч корисних порад, пов’язаних зі специфікою цього виду мистецтва.

Упродовж усієї зустрічі учасників квесту супроводжували журналісти Хмельницької обласної державної телерадіокомпанії «Поділля-центр», яка є багаторічним партнером університету, а також журналісти студентської програми «Студентський квиток» та газети «Post Scriptum +».

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ