Свято Пасхи очима студентів Юридичного інституту КиМУ

В Юридичному інституті Київського міжнародного університету є достатня кількість вже власних традицій. Серед них - святкування Пасхи.

Як відомо, Пасха – це релігійне свято, найважливіше у християнському віросповіданні. Від початку існування нашого Інституту стало традицією збиратися в цей день, оскільки Пасха для нас символізує єднання усіх студентів Юридичного інституту в єдину родину.

Цього року було вирішено організувати святковий пікнік 23 квітня 2014 р. разом із викладачами та студентами усіх курсів, запрошеними на святкування студентами Інституту міжнародних відносин, майбутніми юристами–міжнародниками.

Так і зробили: найкращою ідеєю було зібратися всім на озері біля Університету, куди наш шлях, власне, і розпочався після пар.

Під час святкування були організовані:

• Змагання, у якому мав бути визначений курс-переможець з найгарнішим святковим кошиком. Перемогла, як то кажуть, дружба, оскільки кожен кошик був по-своєму особливий і найкращий.
  • Співи, конкурс українських святкових і народних пісень. Цікаво, що співали не лише студенти, а й викладачі Інституту.

Свято Пасхи пройшло як ніколи добре, всі разом ми вшанували традиції нашого рідного Юридичного інституту, зробили багато веселих фото, ще раз переконались, що Пасха – це особливе свято, ми маємо його шанувати, навіть, якщо є представниками інших віросповідань, загалом, провели добре час.

За матеріалами Алекси Максима,
студента II курсу Юридичного інституту КиМУ