Студентство КиМУ в кадрі

Що може бути важливішим для студента театрального відділення, ніж практична робота на сцені та в кіно? Однак ще зовсім нещодавно керівництво профільних ВНЗ вважало небажаною участь студентів у кінозйомках, аргументуючи це тим, що вони ще не мають достатнього досвіду для такої роботи.

Зовсім іншої думки дотримується директор Інституту телебачення, кіно і театру КиМУ, заслужена артистка України, професор Ільїна Ніна Олександрівна, яка активно сприяє залученню студентів Інституту до акторської роботи в театрі та у великому кіно. На думку Ніни Олександрівни, лише досвід і постійна готовність вийти на сцену чи з’явитись у кадрі допоможе актору-початківцю стати затребуваним.

І така позиція наставника дає свої плоди: студенти театрального відділення – неодноразові учасники та переможці всеукраїнських і міжнародних театральних і кінофестивалів, успішно проходять відбори для зйомок у кіно і грають на сценах столичних театрів.

А з недавніх пір ще й з’являються на сторінках газет. Так, з особливостями підготовки й творчим життям наших студентів познайомилася журналістка тижневика «2000» Ольга Глазунова, яка поділилася враженнями в статті «Студенчество в кадре» («2000», №18–19 (697), 8–15 травня 2014 р.).

Життя актора – це вільний політ без меж!
Ми пишаємось тим, що студенти КиМУ, починаючи з малого, досягають успіху власною працею та старанністю!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ