Зустріч із головою Міжнародного благодійного фонду «Сильні Духом»

«Молодість назустріч мрії» – під таким гаслом 12 березня 2014 року в Київському міжнародному університеті відбулася зустріч студентів із головою Міжнародного благодійного фонду «Сильні Духом» Ривіль Кофман, яка вже багато років допомагає тяжкохворим дітям.

Для студентів КиМУ така допомога – не новина, адже Студентський парламент університету постійно організовує акції для підтримки дитячих будинків і дітей, позбавлених батьківського піклування. І цього разу наші активісти не оминули увагою нагоди долучитись до важливої справи.

Фонд «Сильні Духом» і пані Ривіль, яка його заснувала, за допомогою казкотерапії допомагають дітям, хворим на рак, ВІЛ чи розсіяний склероз, повірити, що будь-яку хворобу можна перемогти. У межах II Всеукраїнської благодійної акції «Назустріч мрії» фонд проводить зустрічі зі студентством і закликає долучитись до боротьби за маленькі життя. Зокрема, у планах фонду будівництво Центру реабілітації «Будинок Казки», де можна буде допомогти ще більшій кількості дітей.

«Є багато способів налаштувати організм на видужування. Метод казкотерапії я вважаю одним з найефективніших. Він не заміняє традиційного лікування, але створює в душі дитини позитивний фон і вона вірить, що хвороба йде геть», – зазначила пані Ривіль.

Наприкінці зустрічі гостя продемонструвала відео, де фотографії її підопічних зі щирими посмішками на обличчях ще раз довели ефективність її методів роботи.

Тож підтримаємо важливу справу, адже допомогти може кожен!

КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ КиМУ