Міжнародна виставка «Освіта та кар'єра –2013»

11–13 квітня 2013 року Київський міжнародний університет став учасником Міжнародної спеціалізованої виставки "Освіта та кар’єра – 2013" та "Освіта за кордоном", яка проходила в Києві у приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва "Український дім".

Організатори виставкиМіністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Товариство «Знання» України за підтримки низки Посольств  і Представництв європейських країн акредитованих в Україні.

Особливістю виставки стала велика кількість вузів-учасників (всього – 137), серед них 70 закордонних вузів із Росії, Польщі, Австрії, Чехії, Литви, Латвії.

Під час виставки були проведені численні презентації вітчизняних і закордонних навчальних закладів, молодіжних програм, семінари та круглі столи з проблем міжнародного співробітництва в галузі освіти та впровадження сучасних технологій, нагородження вузів-переможців міжвузівського рейтингового конкурсу в 12 номінаціях.

Київський міжнародний університет став Призером у номінації «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки», отримавши срібну медаль і диплом Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України.

Київський міжнародний університет був представлений на виставці Центром інформації, міжнародних і громадських зв’язків (керівник – Чучковська О.М.). Гідно представляли університет і надавали допомогу працівникам Центру в ознайомленні абітурієнтів, їх батьків з напрямами та специфікою підготовки фахівців студенти КиМУ, за що всім велика подяка:
Інститут журналістики: Мурга Максим, Берест Вікторія;
Інститут телебачення, кіно і театру: Франко Анна, Майорова Марія;
Інститут психології та соціально-політичних наук: Синявська Марія, Чернуха Юлія;
Інститут міжнародних відносин: Шпарага Юлія, Шторц Олександра;
Економічний факультет: Добровольська Мирослава, Правосуд Валентина.

Без сумніву, значення й участь у подібних виставках для навчальних закладів є надзвичайно корисними не тільки завдяки можливості запозичення та вивчення передового досвіду провідних українських і зарубіжних вузів, але вони ще мають іншу важливу функцію, а саме – інформативну. Близько 1500 інформаційних буклетів Київського міжнародного університету отримали відвідувачі виставки, які цікавилися спеціальностями КиМУ.

Хочеться вірити, що в Україні увага до освіти зростає і свідченням цього є, зокрема, проголошення Президентом України Віктором Януковичем 2013 року Роком дитячої творчості, активізації діяльності центральних і місцевих органів виконавчої влади в цій сфері.

КиМУ КиМУ КиМУ