«Міс і Містер абітурієнт КиМУ'2013», випуск слухачів підготовчого відділення

8 червня 2013 року учні 9 класів, вони ж абітурієнти Коледжу КиМУ, відсвяткували закінчення 2012-2013 н.р. на підготовчому відділенні Університету, слухачами якого вони були від 1 жовтня 2012 р. до 31 травня 2013 р.

Підготовчі курси – це перші кроки молоді до здійснення планів на майбутнє: здобуття додаткових і глибоких знань, краща адаптація до дорослого студентського життя, профорієнтація і правильний вибір майбутньої професії, можливість підвищення інтелектуального рівня завдяки участі в інтелектуальних проектах.

У святкуванні взяли участь викладачі, куратори курсів, батьки та друзі слухачів.
Модератор свята – методист підготовчого відділення КиМУ, Депутат Ніна Олександрівна.

З вітанням до випускників підготовчого відділення звернулася професор Рудаківська С.В. – проректор з питань довузівської підготовки КиМУ. Світлана Вікторівна, яка вже понад десять років опікується абітурієнтами Коледжу та Університету, поздоровила випускників з першими відповідальними кроками в доросле життя, акцентувала увагу на пільгах при зарахуванні до Коледжу, подякувала батькам за виховання розумних і яскравих молодих особистостей, які є майбутнім нашої держави.

В межах свята відбувся також конкурс «Міс і Містер абітурієнт КиМУ'2013», який складався з 2 етапів: І етап – профорієнтаційний фест; ІІ – індивідуальний, де кожен з учасників представить себе в програмі «Я – інтелектуал. Моя майбутня професія». Додатково глядачі мали обрати Міс і Містера глядацьких симпатій.

Конкурс оцінювало журі у складі:

Голова журі:

• Рудаківська Світлана Вікторівна – проректор з питань довузівської підготовки КиМУ, професор.

Члени журі:

• Москаленко Світлана Миколаївна – викладач кафедри іноземних мов КиМУ;
  • Лутковська Наталія Миколаївна та Долбіна Вікторія Костянтинівна – викладачі кафедри германської філології.

У першому етапі «Профорієнтаційний фест» взяли участь 2 команди, які змагались у створенні профорієнтаційного календаря абітурієнта, визначенні алгоритму вибору професій, оптимальної моделі відносин «дитина – батьки» у виборі професії, якими мають бути сходинки від школи до ВНЗ.

Конкурсантами «Індивідуального» туру стали: Гуц Валентин, Губар Валерія, Козаченко Дарина, які представили власні інтелектуальні та творчі здібності, власне бачення майбутньої професії, улюблені вірші та пісні.

Результати конкурсу:

Профорієнтаційний фест:

• Диплом «Стратегія успіху» – група №1 (куратор – Лутковська Н.М.);
  • Диплом «Моя професія – мій вибір» – група №2 (куратор – Долбіна В.К.);
  • Містер абітурієнт КиМУ'2013 – Гуц Валентин;
  • Міс абітурієнт КиМУ'2013 – Губар Валерія;
  • Перша віце-міс абітурієнт КиМУ'2013 – Козаченко Дарина;
  • Містер глядацька симпатія – Кузьмінський Віктор;
  • Міс глядацька симпатія – Омельянчук Анна.

Іменні дипломи в номінаціях:

• Диплом «Стратегія успіху» – Гальонко Ірина, Омельянчук Анна, Іваненко Марія;
  • Диплом «Моя професія – мій вибір» – Кузьмінський Віктор;
  • Міс чарівність – Крушинська Влада;
  • Міс посмішка – Височинська Анастасія.

Урочисту церемонію вручення витягу з наказу по Київському міжнародному університету №13 від 1 червня 2013 року про рекомендацію до зарахування випускників підготовчого відділення, які успішно склали випускні іспити, до складу студентів I курсу Коледжу Київського міжнародного університету провела Рудаківська С.В. разом з кураторами груп Лутковською Н.М. та Долбіною В.К., щиро бажаючи кожному здійснення планів і не забувати, що все життя людини, до її останньої години – це суцільне учнівство.

Дорогі дев'ятикласники!
Будемо раді бачити вас студентами Коледжу Київського міжнародного університету!
Пам'ятайте, досить прикласти зусилля і кожна мрія може здійснитися!
Усе залежить тільки від вас!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ