Урочистості з нагоди вручення документів про повну загальну середню освіту випускникам Ліцею КиМУ

Традицію святкування студентами Київського міжнародного університету, Коледжу КиМУ дня останнього дзвоника, підведення підсумків навчального року, що минає, продовжили випускники Ліцею КиМУ, де 1 червня 2013 року відбулись урочистості з нагоди вручення атестатів про середню освіту його випускникам, свято яке дарує посмішки, гарний настрій та світлі надії у щасливе майбутнє.

Випускники Ліцею КиМУ – це гідне поповнення студентської сім’ї університету, девізом якого є: Освіта і Творчість, Професіоналізм і Культура, Патріотизм і Толерантність.

Тож бажаємо всім випускникам Ліцею щоб ваші можливості змогли реалізуватися, щоб ви випереджали події, а не події – вас, щоб ви завжди були готові до викликів часу!