Урочистості з нагоди випуску магістрів

За доброю традицією напередодні Дня Конституції України 26 червня 2013 року в Київському міжнародному університеті відбулись урочистості з нагоди вручення дипломів магістра випускникам спеціальностей журналістика, переклад, адміністративний менеджмент, право, політологія денної та заочної форми навчання.

З вітальною промовою до випускників звернулась віце-президент Університету, професор Шумигора Л.І., яка, вітаючи випускників із закінченням навчання в КиМУ, побажала їм зайняти гідне місце в житті, успішно реалізувавши себе в професійній діяльності.

Людмила Іванівна зазначила, що особлива гордість університету – відмінники навчання, які отримали дипломи з відзнакою, таких у 2013 році (лютий, червень ) – 81 магістр. Дванадцяти випускникам, які досягли значних успіхів у навчальній та науковій діяльності, брали активну участь в громадській діяльності та формуванні позитивного іміджу Університету, були вручені золоті медалі та дипломи «Гордість університету, серед них і сьогоднішні магістри: Шепель Марія (спеціальність «Журналістика») та Микита Ірина (спеціальність «Переклад»).

Зворушливі вітання випускникам, їх батькам звучали від директора Інституту лінгвістики, доцента Лавриненко О.О., директора Інституту журналістики, професора Зикун Н.І., декана Економічного факультету, доцента Матусової О.М. Всі вони висловили впевненість, що отримані ґрунтовні знання дозволять їм бути на висоті вимог сьогодення, що на практиці вони обов’язково доведуть свій високий фаховий рівень.

Після вручення дипломів, за давньою традицією, що існує у світі, на знак того, що випускники отримали кваліфікацію, підтверджену дипломом про повну вищу освіту, відбувається церемонія перекидання китички на конфедератці з правого боку на лівий (звучать фанфари).

Від імені студентів-випускників модератор урочистостей, проректор з навчально-виховної роботи професор Данченко Т.В. запросила до виступу Шепель Марію (Інститут журналістики).

Хвилюючись і звертаючись до викладачів Університету, Марія сказала: «Ви не тільки навчали нас основам професії – ви відкривали нам очі на правду життя. Ви раділи нашим здобуткам, підтримували у складних ситуаціях, пишалися нашими досягненнями. Навіть коли ви нас сварили – ви лишень хотіли, аби ми не розслаблялися та не опускали рук, а продовжували невпинно працювати, вдосконалюватись та зростати. Також хочу сказати слова вдячності керівництву університету на чолі з його президентом, професором Хачатуряном Х. В., який зробив і робить усе можливе для того, щоб наша Альма Матер розросталась, кріпла та удосконалювалась».

Закінчились урочистості проголошенням клятви випускника КиМУ, гімном всесвітнього студентства "Gaudeamus igitur” та подарунком випускникам – піснею у виконанні викладачів Пономар К.М. та Досенко А.К.

Дорогі випускники!

Бажаємо всім здоров’я, щастя, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень, впевненості у власних силах та кар’єрного росту!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ КиМУ