Випуск магістрів – 2013

1 лютого 2013 року урочиста церемонія з нагоди випуску магістрів об’єднала в актовій залі Університету більше 200 випускників-магістрів права, психології та соціальної роботи, іноземної філології, кіно-, телемистецтва, міжнародних відносин, міжнародних економічних відносин, країнознавства, міжнародної інформації, міжнародного права, їх батьків і друзів, викладачів, наставників і гостей.

Вітаючи випускників, віце-президент КиМУ проф. Шумигора Л.І. висловила впевненість у тому, що ці 5,5 років, проведені в Університеті, стануть міцною основою для професійного зростання, побажала впевненості у власних силах, зважених та мудрих рішень на шляху до мети. За традицією, Людмила Іванівна вручила золоті медалі та дипломи «Гордість університету» 9 кращим випускникам, які досягли значних успіхів у навчальній та науковій діяльності, брали активну участь в громадській діяльності та формуванні позитивного іміджу Університету.

Побажання успіхів і професійних звершень пролунали також від директора та заступника директора Інституту телебачення, кіно і театру проф. Ільїної Н.О. та проф. Безручка О.В., директора Інституту лінгвістики доц. Лавриненка О.О., директора Інституту психології та соціально-політичних наук проф. Пилипенка О.І., директора Юридичного інституту доц. Телестакової А.А. та директора Інституту міжнародних відносин проф. Тіменко І.В., які вручили випускникам дипломи про повну вищу освіту, 60 з яких – з відзнакою.

Завдяки презентації студентського життя в КиМУ, підготовленій магістром кіно-, телемистецтва Зінюк Інною, та відеоматеріалам минулих років випускники мали можливість ще раз згадати роки навчання, поринути у День посвяти в студенти 2007 року. Після вручення дипломів і на знак отримання кваліфікації, підтвердженої дипломом про повну вищу освіту, відбулося традиційне перекидання китички на конфедератці з правого боку на лівий.

Від імені випускників зі словами подяки професорсько-викладацькому складу КиМУ виступив магістр міжнародної інформації Борисенко Денис, прозвучала Клятва випускника, а закінчилась церемонія привітанням від нинішніх першокурсників, а саме ? у виконанні студентки I курсу Семіцару Аліни пролунав Гімн всесвітнього студентства Gaudeamus. Своєрідним подарунком для КиМУ стала картина із зображенням будівлі Університету, написана студентом II курсу Інституту журналістики Ченчиком Владиславом, яку він презентував під час церемонії для музею Університету.

Дорогі випускники, щасливого Вам старту у Вашій кар’єрі, досягнень та перемог на життєвому шляху!

Віримо, що Ви будете гідно нести звання випускників Київського міжнародного університету, а у своїх серцях на довгі роки збережете повагу та любов до своєї Альма Матер!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ