Вибори Голови Студентського парламенту КиМУ

Студентський парламент – це той осередок, який повинен робити студентське життя по-справжньому повноцінним. Вибір студентів – запорука успішного та плідного функціонування студентського самоврядування як в Університеті, так і за його межами. Це прекрасно розуміли студенти КиМУ, прийшовши на вибори голови Студентського парламенту Університету, які відбулися 29 травня 2013 року.

Відповідно до Положення про вибори голова СтП обирається на основі загального, рівного і прямого виборчого права через таємне голосування. Віддати власний голос за кандидата можна ВИНЯТКОВО за умови наявності студентського квитка.

Головою може бути обраний студент, який має досвід роботи в СтП не менше одного року. Для організації та контролю за перебігом процесу виборів була створена Незалежна виборча комісія (НВК) у складі 6 осіб: 4 незалежні представники зі складу студентів КиМУ та 2 викладачі Університету.

Кандидатами на обрання головою Студентського парламенту Київського міжнародного університету були:

• Алексанян Валерій – студент IV курсу спеціальності «Політологія»;
  • Мурга Максим – студент II курсу спеціальності «Журналістика»;
  • Шевченко Володимир – студент II курсу спеціальності «Міжнародні відносини».

Кожен з кандидатів має досвід роботи в студентському самоврядуванні, сповнений нових ідей, планів на їх реалізацію після обрання головою Студентського парламенту Університету.

Під час передвиборної кампанії, яка тривала від 13 до 28 травня, кожен кандидат мав змогу представити на розсуд студентів основні аспекти власної виборчої програми та напрямки майбутньої діяльності на посаді голови Студентського парламенту, відповісти на запитання виборців.

29 травня 2013 р. голосування студентів тривало з 10:00 до 16:00.

Як показали підрахунки бюлетенів, 68,6% голосів здобув Алексанян Валерій, нинішній голова СтП. Його суперники: Мурга Максим – 17,7 %, Шевченко Володимир – 13,7%.

Вітаємо Валерія з перемогою! Бажаємо плідної роботи, творчої наснаги та креативної команди в реалізації проектів та ідей!
«ВІД ІДЕЇ ДО ДІЇ»!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ