Урок-гра з економіки в межах проекту «Школа-КиМУ: партнери в освіті»

Співпраця, співдружність, співтворчість – головні складики системи довузівської підготовки Київського міжнародного університету, які діють у межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті». Одним із напрямів програми є відкриті лекції викладачів університету в профільних класах шкіл.

Так, 17 вересня 2013 року завідувач кафедри економіки та менеджменту КиМУ, кандидат наук з державного управління, доцент Мягкова Ольга Валеріївна провела 3 уроки-гри з економіки на тему: «Що і для чого вивчає економіка» для учнів 10-11 класів школи-ліцею №227 Голосіївського району м. Києва (директор ліцею – Роман Ю.А.).

Мета заходу – розвиток логічного мислення, уміння узагальнювати, застосовувати здобуті знання на практиці, використовувати додаткові джерела економічної інформації, уміння швидко реагувати на зміну ситуації, форми роботи, творче ставлення до навчання.

Уроки-ігри були проведені у формі аукціону, де викладач виступав у ролі брокера, а учні – учасниками аукціону. Лотами були різноманітні завдання економічного спрямування на логіку, уважність і креативність мислення. Платою за лот – знання учнів.