Участь студентів КиМУ в «Різдвяному вертепі–2013»

7 січня, у день Різдва Христового, у Національній опері Україні ім. Тараса Шевченка відбулося дитяче благодійне свято «Різдвяний вертеп-2013», яке проводиться вже десятий рік поспіль під патронатом Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

Цьогоріч традиційна Митрополича ялинка зібрала кілька сотень дітей із сиротинців, інтернатів і лікарень м. Києва та Київської області. Маленьких українців вітав із Різдвом і благословляв глава Української православної церкви. Блаженнійший побажав не забувати радість дитинства й привчати серце до віри та любові до ближнього. Також присутніх привітав заступник міністра культури України Юрій Богуцький.

Для участі у святі були запрошені студенти III курсу театрального відділення Інституту телебачення кіно і театру КиМУ: Юрій Коротунов, Артем Пасинков, Сергій Крощенко, Антон Вишневський, Аліна Міцкевич, Наталія Глоба та Юлія Ковнеристова, які із задоволенням взяли участь у програмі свята. Їм було надано ролі ведучих вертепних хороводів.

Студенти вправно, з чудовим настроєм проводили ігри з дітьми, імпровізували, спілкувалися, роздавали дітям солодкі подарунки від Синодального відділу УПЦ у справах молоді, співали,танцювали та створювали прекрасний святковий настрій. Унікальні костюми з колекції Оперного театру художньо доповнили казковий антураж і сприяли настрою різдвяного свята. Упродовж свята лунали різдвяні колядки у виконанні відомих артистів і художніх колективів України.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ