День студента в Святошинському районі м. Києва

В межах відзначення Дня студента в Святошинському районі м. Києва відбулась низка урочистих подій, організованих за ініціативи студентської молоді управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту району та під патронатом голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Бондаря Ю.І.

Так, 14 листопада 2013 року була проведена зустріч студентської молоді ВНЗ району з керівництвом Святошинської райдержадміністрації в форматі «Відкритий мікрофон».

Київський міжнародний університет на зустрічі представляли: проректор з навчально-виховної роботи, професор Данченко Т.В., голова Студентського парламенту Алексанян Валерій (студент магістратури спеціальності «Політологія»), Шевченко Володимир (III курс, спеціальність «Міжнародні відносини»), Мурга Максим (III курс, спеціальність «Журналістика»), Нігруца Андрій (III курс, спеціальність «Міжнародні відносини»), Данченко Владислав (II курс Коледжу, спеціальність «Правознавство»), Кузьмінський Віктор (I курс Коледжу, спеціальність «Туристичне обслуговування»).

Зустріч мала на меті не лише обговорення актуальних питань молодіжної політики, проблем та інтересів молоді, регіонального розвитку, а й відзначення найактивніших представників студентства. Вітаючи студентів зі святом, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Святошинської РДА Тихоневич О.А. нагородив грамотами управління найактивніших учасників громадської діяльності району. Серед них, за вагомий внесок у реалізацію державної молодіжної політики в Святошинському районі м. Києва були нагороджені студенти Київського міжнародного університету Алексанян Валерій та Шевченко Володимир.

26 листопада відбулись урочистості з нагоди підведення підсумків Лідерського рейтингу серед студентської молоді та вищих учбових закладів Святошинського району. Серед восьми вузів району чільне місце посів і Київський міжнародний університет, студенти якого вибороли перемогу в трьох із шести номінацій:

• за значні досягнення у розвитку студентського самоврядування відзнаку «Молодіжний лідер року» здобув Алексанян Валерій, студент Інституту психології та соціально-політичних наук;
  • «Молодим інтелектуалом року» за краще наукове досягнення став Петросян Сурен, студент Інституту міжнародних відносин;
  • за творчі досягнення в сфері культури та мистецтва Сіміцару Аліна, студентка Інституту журналістики, була відзначена в номінації «Натхнення року».

Активна підтримка одногрупників та друзів з університету, які не могли оминути увагою цю подію, стала ще одним своєрідним подарунком для переможців. А святковий настрій для всіх присутніх створювали вокальні та хореографічні номери, зокрема, Тетяна Гудима та Сіміцару Аліна, студентки Інституту журналістики КиМУ, ще раз довели, що наш університет багатий на таланти.

Вітаємо всіх учасників зі святом, а переможців зі здобутими нагородами!
Ви на власному прикладі показуєте, що немає місця песимізму там, де зростає такий потужний кадровий потенціал, активна та цілеспрямована молодь! Бажаємо Вам рухатися в обраному напрямі та вдосконалюватися для підкорення нових висот!

КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ