Майбутні журналісти та режисери, не втратьте можливості розпочати кар'єру на каналі СТБ

1 жовтня 2013 року студенти спеціальностей «Журналістика» та «Кіно-, телемистецтво» КиМУ отримали чудовий шанс розпочати кар’єру на одному з найрейтинговіших каналів України.

До університету завітала менеджер з підбору персоналу телеканалу СТБ Ольга Філоненко, яка шукає «свіжу кров» для проектів СТБ «Битва екстрасенсів» та «Слідство ведуть екстрасенси». Організатор зустрічі – заступник директора Інституту телебачення, кіно і театру, проф. Безручко О.В.

Позиції молодшого журналіста та асистента режисера, в яких зацікавлений канал, це дуже хороший шанс для студентів, що ще не мають достатнього практичного досвіду, пізнати зсередини «телевізійну кухню». Крім того, за словами Ольги, в проекти потрібні такі фахівці, які мають потенціал і можуть в майбутньому показати вищий результат, а це відкриває хороші можливості для кар’єрного зростання.

Ольга також детально зупинилась на особливостях знімального процесу, умовах роботи та основних вимогах до кандидатів, приділивши особливу увагу проходженню співбесіди. «Основним етапом співбесіди є виконання тестового завдання, яке потрібно підготувати заздалегідь. Пам’ятайте, що визначальними тут є оригінальність ідей, чітка аргументація та правильне розуміння кінцевого результату», - підкреслила Ольга. Саме ті кандидати, які доведуть власну корисність та перспективність для каналу, отримають роботу.

Тож, шановні студенти, не втрачайте нагоди! Впевнені, що знання, отримані Вами в стінах КиМУ, стануть надійним фундаментом для успішної роботи за спеціальністю! Успіхів Вам!

КиМУ КиМУ КиМУ