Перше в новому навчальному році засідання старостату економічного факультету

Перше в 2013–2014 навчальному році засідання старостату Економічного факультету відбулося 18 вересня 2013 р.

На порядок денний було винесено низку питань: розгляд та погодження плану роботи студентського самоврядування на поточний навчальний рік, закріплення членів старостату за робочими секторами та визначення їх подальших обов’язків, підготовка до презентації першокурсників.

Декан факультету, д.е.н., професор Резнік Н.П. звернула увагу студентського активу на нові завдання щодо подальшого розвитку факультету, відвідування студентами лекційних і семінарських занять і ролі старост академічних груп щодо підвищення якості успішності студентів, формування університетських традицій.

Надія Петрівна висловила подяку активістам, які всебічно допомагали в проведенні дебюту першокурсників у минулому навчальному році, побажала «першачкам» – студентам, які тільки-но були обрані на посади старост, вивчати досвід попередників, творчо та весело презентувати власну спеціальність так, як її бачать саме вони на Всеуніверситетському ДЕБЮТІ ПЕРШОКУРСНИКА 17 жовтня 2013 р.

Засідання старостату пройшло у формі конструктивного діалогу, з боку студентів звучали пропозиції щодо реалізації їх наукового, творчого та духовного потенціалу, формування позитивних соціально-психологічних відносин у колективі та здорового способу життя.