Перші кроки на професійній ниві: враження студентів-практиків

Фахові знання, здобуті в стінах Київського міжнародного університету, – це важлива інвестиція у власне професійне майбутнє. Це не втомлюються доводити студенти та випускники КиМУ, які ще зі студентської лави починають впевнено рухатись на шляху до кар’єрних висот.

Так, 15 лютого 2013 року власним досвідом практичного втілення здобутих знань зі студентами радо поділилась Альона Сльозко, студентка магістратури спеціальності «Кіно-, телемистецтво» КиМУ, яка нині працює режисером ранкового ефіру на КДР ТРК. Заступник директора Інституту телебачення, кіно і театру професор Безручко О.В., представляючи студентам їх співрозмовницю, відмітив, що такі зустрічі надзвичайно корисні для майбутніх фахівців, адже для них світ телебачення та кіно тільки починає відкриватися.

Альона згадала свої перші кроки в професії, перші не тільки режисерські, але й операторські роботи. Зокрема, власну короткометражну роботу «Інша реальність», зняту за підтримки реконструкторської групи «Червона зірка». За словами Альони, на початку творчої діяльності важливо спробувати себе в різних жанрах, щоб чітко розуміти власні подальші кроки в професії.

Крім того, під час розмови були обговорені проблемні сторони роботи на державних телеканалах, зокрема, недостатнє фінансування та складна ситуація на ринку праці в цій сфері. Однак, за словами Альони, така робота – це безцінний досвід, який у майбутньому дасть змогу подальшого поступу кар’єрними сходами.

Наприкінці зустрічі Альона запросила всіх охочих відвідати студію, на якій вона працює, щоб на власні очі побачити та зрозуміти телевізійну «кухню», а також запропонувала допомогу в організації навчальної практики на КДР ТРК для студентів старших курсів КиМУ.

А 1 березня 2013 року про перші кроки в професійній діяльності студентам I курсу спеціальності «Кіно-, телемистецтво» розповіла випускниця КиМУ Шегера Катерина.

Виконання перших навчальних завдань, відмінності в роботі з акторами театру та акторами кіно, важливість тандему оператора та режисера, а також фінансова сторона знімального процесу – власними міркуваннями про це та багато іншого поділилась з першокурсниками Катерина.

Незважаючи на те, що вона сама ще зовсім недавно була студенткою, сьогодні Катерина може похвалитися досягненнями не лише в навчанні, а й на професійній ниві. Зокрема, вона здобула Диплом Національної академії мистецтв України «За режисуру» за короткометражний анімаційний фільм «Солодка пісня» (Творча акція «Мистецтво молодих», 18–19 грудня 2012 р.).

Тож, шановні студенти, у вас є у кого вчитись та з кого брати приклад! Тільки наполеглива праця та впевненість у власних силах допоможуть досягти професійного успіху!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ