Перемога студентів-журналістів КиМУ в Міжнародному фестивалі «Золота осінь Славутича-2013»

Легкого пера та креативних ідей бажаємо Університетській команді–переможниці Міжнародного фестивалю дитячої демократії, телебачення, преси та творчості – «Золота осінь Славутича», який проходив 13–15 вересня 2013 р.

2013 року фестиваль святкує своє двадцятиріччя. Усі ці роки місце зустрічі учасників було незмінним – місто Славутич на Київщині. Головною темою 2013 року стала – «Творчість кожного – дорога в майбутнє» (пам’ятаймо, що 2013 рік оголошений Президентом України роком дитячої творчості). Вона була єдиною для конкурсантів у таких номінаціях, як преса, телебачення, інформаційні технології, фото та радіо.

До складу команди КиМУ «Post Scriptum +» увійшли студенти Інституту журналістики (Світлана Островецька, Карина Калітовська, Тетяна Голубовська – IV курс; Олександра Єфименко, Вікторія Бережна, Інна Карауш – III курс. У межах трьох конкурсних днів команда мала створити спецвипуск газети «Post Scriptum +», що й було успішно зроблено і який отримав перемогу в номінації «Найкраща конкурсна робота». А одна з учасниць команди, Олександра Єфименко, була відзначена дипломом за найкраще есе – «Історія одного блокнота». За великий внесок у виховання і підготовку молодого покоління українських журналістів доцент кафедри теорії та історії журналістики, канд. псих. наук, доцент Тур'ян О.В., був нагороджений грамотою мера м. Славутич В.Удовиченка.

За матеріалами студентки IV курсу
Інституту журналістики КиМУ