Програма «International Lecturer»: лекції професора Олександри Синовець (Польща)

У Київському міжнародному університеті протягом останніх 5 років успішно діє програма "International Lecturer", яка передбачає проведення спеціалізованих лекцій провідними іноземними спеціалістами і, навпаки, проведення лекцій професорами КиМУ в зарубіжних університетах.

Для цієї програми запрошуються іноземні професори, які є провідними спеціалістами в галузі журналістики, зв’язків з громадськістю, міжнародної інформації, міжнародних відносин, економіки та бізнес-адміністрування, кіно-, телемистецтва, психології, використовуючи для цього як мультимедійні аудиторії для відеолекцій, телемостів, так і відкриті лекції.

Міжнародні контакти викладачів і студентів є одним із способів розширення та поглиблення професійних знань. Досвід, набутий під час зустрічей, дискусій і спільної роботи із закордонними колегами, використовується як у навчальному, так і в науково-дослідному процесах на рівні сучасних міжнародних вимог.

Нині в Університеті працюють 14 науково-педагогічних працівників, які обрані членами іноземних академій, 5 з яких протягом навчального року відряджалися до європейських і російських вишів з лекціями, 4 залучалися як експерти до міжнародної експертизи.

2013–2014 н.р. розпочався 3-тижневим курсом лекцій професора Синовець Олександри (Сілезький політехнічний університет, Польща) для студентів 3–4 курсів Інституту журналістики КиМУ, який охоплював сфери соціології культури, масової комунікації, реклами, найпопулярніших методів аналізу культури і т.д. Лекції проводились англійською мовою. Прощаючись із професором Синовець О., студенти і викладачі висловили подяку та захоплення її рівнем викладання і професіоналізмом:

• «Уважаемая Александра, благодарна от имени коллег и студентов за принятое приглашение о сотрудничестве с Киевским международным университетом и, в частности, его Институтом журналистики. Благодарна за участие в наших буднях и праздниках, конференциях, лекциях и заседаниях. Ты покорила наших студентов и коллег своим профессионализмом, активностью и прекрасными человеческими качествами. Именно таким, как ты, считаю, должен быть современный хороший профессор: глубоким, интересным и интересующимся, анализирующим и пытливым, очень толерантным и тонко чувствующим, мобильным, любящим свой предмет, материал, слушателей, людей, мир. Спасибо за сентябрь 2013! Творческих успехов тебе! С уважением, директор Института журналистики Наталия Зыкун».
  • «Dear Aleksandra! Thank you very much for time you were with us and for lectures you gave. Classes were really interesting, full of important details and awesome examples. You showed us what is the true European education. You kept our attention during all the lecture, because it always seems when teacher is completely into the subject, given it with desire and passion. Thought, we have not so many lessons together, but we learn a lot. Thank you! All the best and welcome back! Margarita Misuk».
  • «Dear Sasha! I enjoy our lectures a lot – involving, interactive, funny and fresh — they are absolutely amazing. I appreciate your visits, your preparations and your willing to work with us. And what is especially nice is that you let us practice English additionally. Thank you. Hope to see you as soon as possible … may be even in Poland. Djienkujh! With love, Alina Anosova».
КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ