«Золотий Фонд Нації» – вітання доценту Ширяєвій О.Р. з нагородою

Всеукраїнська програма «Національні лідери України» щороку відзначає особистостей, які з гідністю славлять Україну як на вітчизняних теренах, так і за кордоном, у різних галузях народного господарства завдяки впровадженню новітніх технологій, самовідданій праці і таланту.

Колектив працівників, студентів Київського міжнародного університету щиро вітає Ширяєву Олену Рудольфівну, доцента кафедри театрального мистецтва КиМУ, заслужену артистку України, співачку з визнанням і нагородженням дипломом "За вагомий внесок в національну економіку, науку, культуру" та заслуженим правом бути представленою у книзі 2012 року «Національні лідери України».

Вітаємо Вас, шановна Олено Рудольфівно, бажаємо плідних професійних здобутків та успішної реалізації нових творчих задумів!

КиМУ КиМУ