Свято з нагоди 199-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка

У перші весняні дні українці традиційно вшановують пам’ять Великого Кобзаря – Тараса Шевченка, значення творчої спадщини якого для української культури важко переоцінити.

Так, 12 березня 2013 року в Київському міжнародному університеті відбулось свято з нагоди 199-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка, організоване Інститутом журналістики КиМУ (дир. - проф. Зикун Н.І.)  спільно з Всеукраїнським товариством «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

Голова Київського осередку «Просвіти», професор кафедри слов’янської філології та загального мовознавства КиМУ Іван Пилипович Ющук у вступному слові зазначив, що суперечки навколо постаті поета, які нині тривають, свідчать про те, що творчість Шевченка та його непроста доля і досі актуальні для нашого сьогодення.

У межах свята відбулося нагородження переможців літературного конкурсу серед учнів м. Києва «Рідне українське слово», у якому взяли участь понад 65 учнів, що свідчить про незгасний інтерес молоді до творчості Кобзаря.

Переможців і гостей свята вітав зразковий театр пісні «Ладоньки» (худ. кер. Садовенко С.М.); Мальченко А., учениця 8-го класу Гімназії «Фортуна» м. Києва; Присяжнюк І., Велущак М., Піленко Б., студенти Інституту журналістики, та Кудряшова Н., студентка Інституту телебачення, кіно і театру КиМУ.

На завершення свята пролунала мелодія «Реве та стогне Дніпр широкий», що стало своєрідним символом єднання всіх тих, хто береже в душі світ Шевченка та його незабутнє поетичне слово.
КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ