«Шекспіріада» в стінах Київського міжнародного університету

«Весь світ – театр, а люди в ньому – актори».
В. Шекспір

7 березня 2013 року студенти II курсу відділення театрального мистецтва КиМУ під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України, професора кафедри театрального мистецтва КиМУ Кочевенка Ю.В. відкрили як для студентів, так і для викладачів Університету глибини творчості видатного англійського поета і драматурга Вільяма Шекспіра.

День Шекспіріади в Київському міжнародному університеті зібрав повний зал шанувальників творчості великого драматурга, зокрема – і керівництво Університету на чолі з президентом КиМУ проф. Хачатуряном Х.В.  Так, на розсуд глядачів були представлені уривки з п’єс:

трагедії:

• «Макбет»;
  • «Річард III»;
  • «Гамлет, принц датський»;

комедії:

• «Дванадцята ніч»;
  • «Два веронці»;
  • «Комедія помилок»;
  • «Приборкання норовливої».

У постановці творів Шекспіра перед нами постала широка картина епохи англійського Відродження – у її величі і суперечностях, яскраво втілена молодими акторами Університету. Тривала робота над образами дала змогу студентам відобразити всю бурю шекспірівських пристрастей і комічність життєвих ситуацій. Богдан Єрмоленко, Наталія Кудряшова, Олег Соболєв, Олена Мирошниченко, Антон Сатановський, Ілля Ткаченко, Анастасія Крутько та інші молоді таланти КиМУ ще раз довели, що драми Шекспіра безсмертні.

За словами художнього керівника і майстра курсу Ю.В. Кочевенка, створені майже чотири століття тому твори драматурга залишаються актуальними і тепер, а для молодих акторів-початківців КиМУ зіграти незабутніх героїв Шекспіра означає ще на крок наблизитись до високої професійної майстерності актора.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ