Семінар директорів шкіл м. Києва «Напрями реалізації програми неперервної освіти в системі «Школа-університет»

Пошук нових шляхів співробітництва між середніми навчальними закладами й університетами, ознайомлення з напрацьованим практичним досвідом і шляхи реалізації різних напрямів співробітництва стали предметом обговорення на семінарі директорів шкіл м. Києва «Напрями реалізації програми неперервної освіти в системі «Школа-університет» – спільний проект Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Святошинського районного управління освіти і науки, Центру довузівської підготовки КиМУ, який пройшов у Київському міжнародному університеті 29 серпня 2013 року.

У роботі семінару взяли участь 30 директорів середніх навчальних закладів м. Києва, спеціаліст Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Клименко Л.Ф., керівництво Київського міжнародного університету у складі проректорів: професорів Данченко Т.В., Некряч А.І., Рудаківської С.В., керівників структурних підрозділів КиМУ.

Семінар пройшов у формі діалогу, з боку представників шкіл міста Києва надійшло багато зустрічних пропозицій, що й виправдало в певній мірі, лейтмотив зустрічі «профорієнтаційний квест». До того ж предметно були обговорені заходи, за якими можна здійснювати плідну, системну, мотивовану й різнопланову співпрацю з Київським міжнародним університетом за програмою «Школа-КиМУ: партнери в освіті»: участь у інтелектуальних проектах, Всеукраїнські Олімпіада та Універсіада, майстер-класи та лекції провідних науковців університету та ін.