Участь студентів КиМУ в молодіжних проектах Святошинської РДА м. Києва

Молодіжні та студентські проекти Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації (начальник Управління – Тихоневич О.А.) знаходять активну підтримку з боку керівництва та студентів Київського міжнародного університету, оскільки сприяння розвитку науки, культури та мистецтв, підтримка обдарованої та творчої молоді – один з пріоритетних напрямків діяльності як Управління, так і Університету.

Сприяючи залученню студентів до реалізації молодіжної політики, Київський міжнародний університет виступив одним з ініціаторів створення Студентської ради при Святошинській РДА, до складу якої входитимуть лідери студентського та молодіжного самоврядування району.  В рамках реалізації проекту, 11 лютого 2013 року відбулось засідання робочої групи по підготовці Статуту цієї організації за участю Студентського парламенту КиМУ (голова – Алексанян В., IV курс відділення політології).

Крім того, студенти КиМУ – учасники творчих заходів та конкурсів, організованих Святошинською РДА м. Києва та покликаних сприяти творчій самореалізації молоді, відродженню української духовності, традицій та культури.

Зокрема, 14 березня 2013 року відбувся гала-концерт та підведення підсумків Конкурсу сучасного мистецтва серед дітей та молоді Святошинського району м. Києва, де в номінації «Вокальне мистецтво» (естрадний спів, вікова категорія: 17-23 роки)  перемогу отримали студенти КиМУ:

• Гран-ПріСіміцару Аліна (I курс Інституту журналістики);
  • II місцеКудряшова Наталія (II курс Інституту телебачення, кіно і театру);
  • III місцеКовнеристова Юлія (III курс Інституту телебачення, кіно і театру).

Без сумніву, Київський міжнародний університет і надалі підтримуватиме зусилля Святошинської РДА в напрямку залучення молоді до діяльності громадських молодіжних організацій, активної участі у житті громади, вбачаючи у цьому можливість реального впливу на молодіжну політику в районі.

КиМУ
КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ