Урочиста посвята першокурсників Київського міжнародного університету

31 серпня 2013 року відбулась урочиста посвята в ліцеїсти й студенти Київського міжнародного університету та Коледжу, що знаменує нову сторінку дорослого життя молодої людини, яка обрала знання, якісну освіту, чудову кар’єру й безхмарне майбутнє.

Професор Хачатурян Хачатур Володимирович – президент Київського міжнародного університету – привітав ліцеїстів і студентів із початком нового навчального року й побажав їм сумлінно навчатися, користуватись усіма можливостями, які надає університет, збагачувати власні знання і життєвий досвід, зростати справжніми патріотами України, а в душі завжди залишатися добрими, справедливими й чесними.

Крім професорсько-викладацького складу Університету, ліцеїстів і студентів привітав архієпископ Чернігівський і Ніжинський, вікарій Київської єпархії Владика Євстратій, який зазначив, що в КиМУ вони здобудуть якісну професійну освіту, стануть гармонійними особистостями, побажав стверджуватись у правді й справедливості, миру, добра і Божого благословення.

На адресу університету надійшли вітальні телеграми від голови комітету ВРУ з питань науки і освіти під керівництвом Гриневич Л.М., Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, який очолює Добровольська О.М., а також партнерів із міжнародних проектів, зокрема, Штутгартського університету (Німеччина), Римського університету «La Sapienza».

Організатор і ведуча урочистої події – проректор з навчально-виховної роботи КиМУ, проф. Данченко Т.В.

Із щирими привітаннями, добрими побажаннями і напутніми порадами виступив голова студентського парламенту КиМУ Алексанян Валерій, студент магістратури Інституту психології та соціально-політичних наук. А для вручення символічних ключа до знань і студентського квитка на сцену були запрошені Тітова Марія, студентка ІІІ курсу спеціальності «Країнознавство», Шевченко Володимир, студент ІІІ курсу спеціальності «Міжнародні відносини», студент І курсу Коледжу спеціальності «Туристичне обслуговування» Кузьмінський Віктор і студентка І курсу спеціальності «Міжнародне право» Литвиненко Ангеліна.

Офіційна частина посвяти в першокурсники урочисто закінчилася проголошенням клятви студента, після чого пролунав гімн всесвітнього студентства «Gaudeamus». А далі розпочався святковий концерт, який підготували студенти і викладачі КиМУ.

Дорогі студенти!

Вітаємо Вас із початком нового навчального року! Нехай він принесе Вам приємні миттєвості, вагомі досягнення, ґрунтовні знання, життєвий досвід і радісні спогади!
Упевнені, що вступ до Київського міжнародного університету стане гарним стартом у щасливе майбутнє!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ