Участь в обласному семінарі вчителів інформатики в м. Новоград-Волинський

10 жовтня 2013 року в м. Новоград-Волинський відбувся обласний семінар учителів інформатики "Використання електронних засобів навчання для реалізації нових Державних стандартів".

Перед учасниками конференції з доповіддю “Формування освітнього інформаційного простору в Україні як складової загальноєвропейського” виступила професор Некряч А.І., проректор з питань розвитку Університету, доктор політичних наук.

Професор Рудаківська С.В., проректор з довузівської підготовки КиМУ, у своєму виступі розкрила сутність та особливості співпраці навчальних закладів Житомирської області, зокрема м. Новоград-Волинський, у межах програми «Школа–КиМУ: партнери в освіті», звернула увагу на інтелектуальний проект “Конкурс комп’ютерних презентацій”, який проводиться з метою профорієнтації на спеціальності міжнародна інформація, комп’ютерні науки.

За сприянням завідувача Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки м. Новоград-Волинський Ліневича Павла Казимировича представники КиМУ проф. Некряч А.І. та проф. Рудаківська С.В. провели профорієнтаційні зустрічі зі студентами економіко-гуманітарного та медичного коледжів, а також з керівниками, вчителями та учнями Новоград-Волинського колегіуму, школи № 7 та інших шкіл міста, під час яких студенти й учні отримали детальну інформацію про напрями підготовки в Київському міжнародному університеті, особливості підготовки абітурієнтів, зокрема: інтелектуальні ігри, Олімпіада, Універсіада та були обговорені подальші шляхи поглиблення співпраці між навчальними закладами м. Новоград-Волинський і КиМУ.