Свято останнього дзвоника та прощання з 2012–2013 навчальним роком

24 травня 2013 року учні Ліцею та Коледжу КиМУ святкували день останнього дзвоника. Сказати «GOODBUY» ще одному року завзятої, творчої праці та приєднатися до своїх молодших друзів вирішили і студенти Київського міжнародного університету. Тож, вітаючи випускників Ліцею та студентів II курсу Коледжу з отриманням атестату про середню освіту, студенти Університету Яковенко Марина та Алексанян Валерій оголосили привітання від голови КМДА пана Попова О.П. та ще і ще раз нагадали про доросле життя, яке чекає на них: «…І сьогодні школи, ліцеї у травневому подиху весни притихли, щоб попрощатися з вами, провести в далеку дорогу, яка називається дорослим життям… А тому – доброго шляху вам, випускники, сім футів під кілем, закономірних удач і заслужених успіхів!».

Директор Ліцею КиМУ Хромченкова Н.М. висловила впевненість, що ліцеїсти з гідністю будуть нести звання випускника Ліцею КиМУ, подякувала батькам за виховання дітей, кожен з яких сьогодні – це особистість з неповторним характером, що прагне стати успішним, реалізувати власні мрії. «Тож нехай доля буде доброю, прихильною до всіх і кожного!»– побажала Наталія Миколаївна.

Професор Данченко Т.В., проректор з навчально-виховної роботи Київського міжнародного університету, вітаючи ліцеїстів і студентів коледжу з отриманням атестатів про середню освіту, зазначила, що жодне свято в університеті не відбувалося без їх активної участі у фестивалях, конкурсах, концертах: «…Покоління змінюють одне-одного дуже швидко, але саме цю зміну поколінь ми і називаємо життям, яке, сподіваємось, ви продовжите в КиМУ…» Тож за активну участь у громадському житті Ліцею, Коледжу та Університету, створення позитивного іміджу свого навчального закладу та від імені ректорату КиМУ Тетяна Володимирівна нагородила студентів грамотами й дипломами.

Під час урочистої церемонії лунали пісні, танці, гумор у виконанні Сопіт Ірини, Тетяни Деревинської, дуету Богдани Слівінської та Ольги Герман, танцювального колективу Коледжу.

Настав час останнього дзвінка і не тільки для ліцеїстів, а й для всієї великої КиМУшної родини. Право дати останній дзвоник надається ліцеїстам: Володимиру Хачатуряну і Євгенії Марченко. Звучить фінальна пісня «Самый лучший день» у виконанні викладачів і студентів Університету (Карини Пономар, Тетяни Гудими, Володимира Ситника), до якої приєднуються всі учасники свята: GOODBYE 2012–2013!

Дорогі друзі! Бажаємо вам, щоб подальше навчання стало для вас цікавим плаванням річкою знань!
Переступаючи цей поріг, вірте, що попереду вас чекає найцікавіше!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ