XIII Всеукраїнська олімпіада з базових дисциплін

В межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті» в 2012-2013 н.р. у Київському міжнародному університеті пройшла ХІІІ Всеукраїнська олімпіада з базових дисциплін (українська, іноземна мови, історія України, всесвітня історія, математика, біологія, географія, фізика, хімія) серед учнів 7-11 класів.

Олімпіада, яка щороку проводиться в Київському міжнародному університеті, збирає багато охочих взяти участь, тому не обмежується лише одним туром. Так, після I туру 17 листопада 2012 року, в якому взяли участь понад 375 учасників, 23 березня 2013 року та 6 квітня 2013 року було проведено II та III тури Олімпіади, що в значній мірі дало змогу учням зі всієї України проявити власні здібності й знання та вибороти призові місця, які дають суттєві знижки в оплаті за навчання в Коледжі та Університеті.

Вітаємо переможців з досягнутими високими результатами та запрошуємо на навчання до Київського міжнародного університету!