Майстер-клас журналіста Жана Новосельцева

Професійне становлення фахівця, передусім у сфері журналістики, де  кожне слово має надзвичайну силу, неможливе без порад і настанов досвідчених професіоналів-практиків. Розуміючи це, Інститут журналістики Київського міжнародного університету (директор – проф. Зикун Н.І.) регулярно організовує зустрічі та майстер-класи провідних українських журналістів, які діляться набутим досвідом з майбутніми колегами, а нині студентами КиМУ.

Так, 19 лютого 2013 року відбувся майстер-клас журналіста  Жана Новосельцева, який пройшов шлях від звичайного кореспондента одного з регіональних телеканалів до автора спецпроектів і програм на загальнонаціональному каналі «1+1».

Відповідаючи на запитання студентів щодо секретів успіху в журналістиці, Жан зауважив, що в цій сфері важливо робити те, що не роблять інші. Часто тільки так можна звернути на себе увагу та зняти вдалий сюжет чи репортаж.

Крім того, Жан Новосельцев поділився досвідом проведення журналістських розслідувань, зокрема – із циклу сюжетів «Жесть мундира», власними міркуваннями з приводу цензури в ЗМІ, проблем об’єктивності в журналістиці та майбутнього інтернет-журналістики.

Насамкінець, на запитання студентів щодо важливості фахової освіти для успішної кар’єри в галузі, гість зауважив: «…без сумніву, це важливо. Маючи фахову освіту з журналістики, я б не робив таких простих помилок на початку своєї кар’єри, натомість мені довелося пізнавати ази професії вже на практиці».

КиМУ КиМУ