Зустріч Нового 2014 року в КиМУ

Чуєте?! То не хуртовина гуде, то не Баба Яга обтрушує мітлу біля порога, то не Снігова Королева холодом огортає все навкруги. То полишає нас і відходить в історію 2013 рік, зі всіма гараздами та негараздами, радощами і печалями, з успіхами та хвилинами розчарувань.

Для студентів КиМУ Новий рік майже ніколи не приходить сам. Звісно, ми всі ще віримо в казку і чекаємо Діда Мороза, Снігуроньку і багато-багато подарунків. Проте для нашого студента закономірно свято Нового року йде під руку з її величністю Сесією.

«Як зустрінеш новий рік – так його й проведеш», тому перед сесією студенти запасаються веселою музикою, хорошим настроєм і поринають у світ танців і романтики, щоб потім було що згадувати.

Свято зустрічі Нового 2014 року 24 грудня розпочали студенти Коледжу КиМУ, а 25 грудня продовжили студенти всіх інститутів Київського міжнародного університету.

Відкриваючи новорічний вечір 25 грудня, президент КиМУ, проф. Хачатурян Х.В. побажав студентам і викладачам, щоб наступаючий рік був щедрим на творчі успіхи, людське щастя та міцне здоров’я, а Різдвяна зоря запалила в серцях усіх вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії. Під час організованого Студентським парламентом КиМУ (голова – студент магістратури Алексанян Валерій) святкового концерту всі присутні мали змогу поринути в традиції святкування Нового року в різних країнах світу, що супроводжувалось піснями, танцями та влучними жартами. Норвегія, Фінляндія, Італія, Іспанія, Україна – такі різні країни, але, як довели студенти, скрізь Новий рік зустрічають весело в компанії близьких і друзів.

А студенти Коледжу спробували уявити, якою була б зустріч нашого Діда Мороза та Санта-Клауса, якби вона відбулась, і хто з них кращий. І дійшли висновку, що визначити кращого неможливо, адже обидва ці казкові персонажі приносять із собою радість, веселощі та святковий настрій.

Новорічні свята – особливі, адже щоразу саме з їхнім приходом у наших серцях з новою силою розквітає віра в здійснення найзаповітніших мрій, у те, що дива існують. Тож нехай усі бажання, загадані в цей чарівний час, здійсняться! Бажаємо всім щасливого Нового року та Різдва Христового!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ