Наукові читання, присвячені пам'яті видатних учених Г. Вульфа та А. Сєвєрного

22 квітня 2013 року в Київському міжнародному університеті відбулися наукові читання, присвячені 150-річчю від дня народження фізика Г. Вульфа та 100-річчю від дня народження астронома А. Сєвєрного.

Наукові читання, організовані Управлінням освіти Святошинського району м. Києва за сприяння Київського міжнародного університету, стали чудовою нагодою для старшокласників району, дійсних членів фізико-математичного відділення районної філії Київської малої академії наук, вчителів району та студентів КиМУ дізнатися більше про здобутки видатних учених Георгія Вульфа та Андрія Сєвєрного.

Доповіді про життя й наукові відкриття вчених, підготовлені учнями шкіл Святошинського району (Федоров Богдан, Дятел Юрій (СШ № 200); Трояновська Кристина, Вдовіка Ігор (СШ № 131), стали результатом кропіткої роботи з дослідження праць науковців. Адже, за словами Сидоркіна Є.М., голови районного методичного об’єднання вчителів фізики, про науковий шлях Г. Вульфа та А. Сєвєрного є дуже мало інформації, яку доводилося збирати по крупицях.

Проректор з питань довузівської підготовки КиМУ, проф. Рудаківська С.В. привітала всіх присутніх у стінах КиМУ та висловила сподівання, що вже незабаром юні науковці поповнять ряди студентства Університету, адже підтримка обдарованої молоді – один з основних пріоритетів КиМУ. У свою чергу, тих, хто відчуває в собі творчий потенціал, запросили на навчання директор Інституту телебачення, кіно і театру, проф. Ільїна Н.О. та директор Інституту журналістики, проф. Зикун Н.І.

Сподіваємось, що подібні наукові читання в Київському міжнародному університеті стануть доброю традицією та сприятимуть розширенню кола наукових інтересів учнів і студентства!

КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ