Тренінг з ораторського мистецтва та публічних виступів

«Хто не вміє говорити, той кар'єри не зробить!» —часто повторював Наполеон. З моменту його правління пройшло декілька століть, але до цих пір той, хто володіє ораторською майстерністю, здатний підкорити собі мільйони.

Що таке ораторське мистецтво? Це найпотужніший інструмент впливу, це знання «що» і «як» говорити в будь-яких ситуаціях, це вміння спілкуватися з великими аудиторіями, як і вміння говорити один на один.

Саме набуття цих умінь і стало метою тренінгу, який провів 21 листопада 2013 року тренер з ораторського мистецтва та публічних виступів Дмитро Малиночка – актор Нового драматичного театру на Печерську, для студентів ІІ та ІІІ курсів спеціальностей «Журналістика» та «Кіно-, телемистецтво» Київського міжнародного університету. Організатор зустрічі – Інститут журналістики КиМУ (директор – професор Зикун Н.І.).

Уміння оратора, лектора зацікавити і володіти аудиторією, методика подолання труднощів в узгодженості слів, жестів і міміки при виступах людини, уміння володіти інтонацією голосу, чіткість і послідовність викладу інформації – усе це викликало неабияку зацікавленість з боку студентів. Практична частина тренінгу, у якій взяли участь присутні студенти, змогли продемонструвати ефективні методи роботи з голосом і дикцією.

Наприкінці зустрічі пан Дмитро відповів на запитання студентів, яких цікавило: як працювати із запитаннями аудиторії?; як позбутися боязкості великої кількості слухачів, особливості роботи перед мікрофоном?; чи можна набути статусу харизматичної людини і з чого розпочинати роботу над собою?

Студенти ще раз переконалися, що тренінги, як ніякий інший вид роботи, позитивно впливають на розвиток особистості, її вміння спланувати власну майбутню модель поведінки та зробити певні зусилля в роботі над собою на шляху до самовдосконалення та побудови успішної кар’єри в майбутньому.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ