Перемога студентів-журналістів КиМУ у Всеукраїнському медіафестивалі

25–26 жовтня 2013 року в м. Запоріжжя пройшов Всеукраїнський медіафестиваль серед студентської молоді, майбутніх журналістів України.

Маючи за плечима успішний досвід участі та перемоги в подібних фестивалях, зокрема – у Міжнародному фестивалі «Золота осінь Славутича», де команди Київського міжнародного університету неодноразово виборювали призові місця, цього разу студенти Інституту журналістики КиМУ під керівництвом доцента кафедри соціальних комунікацій, канд. наук із соц. комунікацій Досенко А.К. повернулись також не з порожніми руками.

Представляючи шість конкурсних робіт (два друкованих ЗМІ та чотири проекти із соціальної реклами), студенти КиМУ продемонстрували високий творчий потенціал і рівень професійної підготовки і здобули такі нагороди:

• II місце в категорії «Видавнича справа та редагування» – Юр’єва Ольга (VI курс), Панасенко Олександра (II курс) з проектом студентського журналу «Штопор»;
  • II місце та приз глядацьких симпатій у категорії «Реклама» – Бережна Вікторія та Карауш Інна (III курс) з проектом соціальної реклами «Будь недоступним для мікробів!», покликаним привернути увагу молоді до проблем нехтування правилами гігієни в повсякденному житті;
  • почесна грамота і приз глядацьких симпатій – Перкова Христина (III курс) за соціальний проект «Танцюй, аби жити», присвячений творчому самовираженню людей з обмеженими фізичними можливостями.

Вітаємо дівчат зі здобутими нагородами та сподіваємось, що такі перемоги стануть для них хорошою традицією!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ