Відкрита лекція в СЗШ №140 м. Києва в межах проекту «Школа-КиМУ: партнери в освіті»

Багаторічна тісна співпраця Київського міжнародного університету із загальноосвітніми навчальними закладами м. Києва та всієї України нині включає в себе різноманітні форми роботи. Серед них, популярною формою проведення навчальних занять були і залишаються відкриті лекції провідних фахівців університету на актуальні теми сучасної політики, економіки, міжнародних відносин тощо.

18 жовтня 2013 року, у межах проведення Тижня місцевої демократії в Україні, доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики КиМУ, канд. істор. наук Самойлов О.Ф. прочитав лекцію для учнів 10-11 класів СЗШ №140 м. Києва на тему: «Відносини Україна-ЄС у контексті підписання угоди про асоціацію».

Така тема нині є актуальною як ніколи, цим пояснюється і неабиякий інтерес старшокласників до проблем євроінтеграційного поступу України. Учні брали активну участь в обговоренні, ставили запитання щодо позитивних змін і майбутнього молоді України після підписання угоди про асоціацію.

Адміністрація СЗШ №140, в особі директора школи Семенюк О.Є., подякувала президенту КиМУ, проф. Хачатуряну Х.В. та проректору з питань довузівської підготовки, проф. Рудаківській С.В. за співпрацю в реалізації спільних освітніх проектів.

КиМУ КиМУ