Спільний освітній інтелектуальний проект "Як стати лідером"

Інтелектуальні проекти Київського міжнародного університету давно вийшли на всеукраїнський рівень і сьогодні залучають учасників не лише з міста Києва, а й з усіх регіонів України.

Так, 25 квітня 2013 року у м. Хмельницькому відбулась міська інтелектуальна гра “Як стати лідером” – спільний інтелектуальний проект Київського міжнародного університету та Управління освіти Хмельницької міської ради під патронатом президента КиМУ проф. Хачатуряна Х.В., міського голови м. Хмельницький Мельника Сергія Івановича та начальника управління освіти Хмельницької міської ради Олійника Валерія Цезаревича.

Сподіваємось, що проведення подібних спільних проектів у м. Хмельницькому стане доброю традицією та сприятиме самовизначенню учнів з майбутньою професією!