Круглий стіл з географічної інтерпретації національної символіки країн Європейського Союзу

«Дослідження особливостей національної символіки країн світу (на прикладі країн Європейського Союзу)» – такою була тема круглого столу, який відбувся 29 жовтня 2013 р. в Інституті міжнародних відносин КиМУ. Організатори – кафедра країнознавства та міжнародного туризму, завідувач – професор Некряч А.І., доцент Шевченко Р.Ю., викладач Порплиця Н.Б. Учасники круглого столу – студенти II курсу спеціальності туризм.

Метою наукового засідання було дослідження та поглиблення знань студентів з національної символіки країн та відображення географічних особливостей у геральдиці.

Доповідь к.г.н., доцента Шевченка Р.Ю. («Національна символіка Республіки Хорватія»), вікторина на тему «Вгадай країну за прапором», яку провела викладач кафедри Порплиця Н.Б., показали, що національна символіка є дієвим чинником рекламної технології в країні.

Цікавими і ґрунтовними були доповіді студентів: Андрій Філіпповський («Національна символіка Швеції, Ісландії та Норвегії») обґрунтував деякі хибні уявлення про особливості Державного герба Ісландії, а також спорідненість кольорів і геометрії на прапорах Швеції, Норвегії; Рубан Олена («Національна символіка Іспанії, Португалії») вдало презентувала географічні особливості, що відображені в гербах Іспанії та Португалії. Цікавими були дослідження Гребенюк Валерії («Національна символіка Кіпру та Бельгії»), Баранівської Надії («Національна символіка Сан Марино, Мальти») та Андрія Шевченка («Національна символіка Естонії, Латвії та Литви»).

Після закінчення круглого столу Роман Юрійович Шевченко узагальнив, підвів підсумки його роботи і визначив напрямки наукових досліджень на майбутнє.

КиМУ КиМУ
КиМУ