«Школа красномовства»: майстер-клас для студентів КиМУ

Нині комунікаційні навички й уміння виступати публічно набувають усе більшої ваги та цінності. Найбільше вони необхідні молодим людям, студентам. Семінари, конференції, інтерв’ю при прийомі на роботу та й життя взагалі – це спілкування. І неабияку роль у комунікації відіграє саме перше враження.

Майстер-клас «Мистецтво справляти виграшне перше враження» для студентів І курсу спеціальностей «Журналістика» і «Кіно-, телемистецтво» 17 вересня 2013 року провів викладач «Школи красномовства» (м. Київ) Олександр Зайома (організатор заходу – директор Інституту журналістики, проф. Зикун Н.І.).

Під час майстер-класу пан Олександр за активної участі студентів дав відповіді на такі запитання, як: у чому сила першого враження?, чому неможливо вдруге справити перше враження?, особливості сприйняття інформації людиною, невербальні та вербальні прояви впевненої, відкритої та доброзичливої людини: постава, жести, рухи, міміка; голос, його характеристики, інтонації; чіткість мовлення й чистота мови та інше.

Взявши участь у заході, студенти здобули нові знання, які полегшать спілкування та зроблять його приємним як для себе, так і для навколишніх. А в стосунках з колегами та викладачами молоді люди будуть відчувати себе впевненіше, відкрито та природно.

КиМУ КиМУ КиМУ