Участь у ювілейних заходах шкіл-партнерів КиМУ

Київський міжнародний університет продовжує поглиблювати співпрацю з середніми навчальними закладами України в межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті», яка діє вже понад десять років. І це не тільки профільні класи, відкриті лекції, інтелектуальні ігри, Всеукраїнські Олімпіада, Універсіада, але й участь у шкільних святах і ювілеях, демонструючи цим самим плідну співтворчість, розуміння і дружбу.

Листопад 2013 року став роком 40-річчя Комсомольської гімназії імені В.О. Нижниченка (м. Комсомольськ Полтавської області), 15-річчя Євроклубу «Мир і Злагода» СЗШ №197 імені Д. Луценка (м. Київ) і роком десятирічної співпраці КиМУ з цими навчальними закладами.

У святкуваннях взяла участь проректор КиМУ з довузівської підготовки, професор Рудаківська С.В., яка презентувала вітання педагогічним та учнівським колективам шкіл від імені президента університету професора Хачатуряна Х.В., вручила подарунки та нагороди учням, активним учасникам спільних проектів, передала вітання рідним школам від студентів університету, у минулому випускників Комсомольської Гімназії і СЗШ №197. Світлана Вікторівна поділилася враженнями від свята в Комсомольській гімназії:

«…Не вистачає слів, щоб передати ту атмосферу любові, поваги та подяки, які звучали на адресу педагогів, сіячів розумного, доброго, вічного не тільки від учнів та батьків, а й від керівників області і міста: Пархоменко В.О. – заступника голови Полтавської облдержадміністрації, Супруна С.А. – міського голови м. Комсомольськ, Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» народного депутата України Костянтина Жеваго, керівників вищих навчальних закладів Києва, Полтави. Гімназія має прекрасні багаті традиції, цікаву історію, захоплююче творче сучасне життя, у якому провідне місце відведено гімназисту. Щасливі ювіляри-гімназисти зачарували всіх своїм концертом, а наприкінці концертної програми, як і годиться в день народження, на сцену винесли торт зі свічками, запустили різнокольоровий кульковий дощ, що викликало бурхливі овації…»

Вітаючи колектив СЗШ №197 ім. Д.Луценка із 15-річчям Євроклубу школи «Мир і Злагода», Світлана Вікторівна зазначила, що реалізація його проектів сприяє залученню молоді до участі в громадському житті, до процесів європейської інтеграції України та пропаганди демократичних, загальнолюдських цінностей. Для членів клубу тут же була проведена презентація міжнародного проекту «Польська допомога», використання можливостей бізнес-інкубатора КиМУ «Фабрика ідей», яку провів помічник ректора Київського міжнародного університету Борисенко Д.О.

Шановні колеги Комсомольської гімназії та СЗШ №197, бажаємо вам нових професійних здобутків, процвітання і благополуччя в нелегкій і самовідданій справі, яка так потрібна молоді й Україні!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ