Вітання професору Холоду О.М. від колег та студентів

Викладачі та студенти Київського міжнародного університету щиро вітають доктора філологічних наук, завідувача кафедри соціальних комунікацій Інституту журналістики КиМУ, професора Холода Олександра Михайловича з присвоєнням йому вченого звання «Член-кореспондент Міжнародної академії наук педагогічної освіти».

15 березня 2013 року в Московському обласному педагогічному університеті (МОПУ, м. Москва, Росія) відбулися щорічні збори Міжнародної академії наук педагогічної освіти (МАНПО), під час яких професору Холоду О.М. були вручені диплом і посвідчення члена-кореспондента МАНПО.

Бажаємо нових творчих здобутків, шановний Олександре Михайловичу, плідної наукової діяльності, невичерпної енергії на освітянській ниві!

КиМУ КиМУ КиМУ