Інтелектуальна гра «Mr Know All»

У сучасному світі складно переоцінити необхідність вивчення англійської мови. Саме тому інтелектуальний проект Київського міжнародного університету «Mr Know All» є найпопулярнішим серед старшокласників України. 22 листопада 2013 року стартував перший етап інтелектуального проекту «Mr Know All» серед шкіл Дніпровського, Дарницького та Деснянського районів м. Києва. Актова зала Українського колежу імені В. Сухомлинського, де проходили змагання, зібрала більш як 100 старшокласників, учасників 5 команд та вболівальників.

5 грудня 2013 року пройшов другий етап інтелектуального проекту «Mr Know All», у якому взяли участь команди семи шкіл вищеназваних районів міста Києва: СШ №125, Гімназія №191, Русанівський ліцей (Дніпровський район), Гімназія №283, СШ №251 ім. Хо Ші Міна, Економіко-правовий ліцей (Деснянський район), СШ№291 (Дарницький район). Гра проходила в актовій залі спеціалізованої школи №125, де протягом трьох годин члени команд та вболівальники спілкувались англійською, демонструючи глибокі знання мови, інтерес до культури англомовних країн, творчість.

Вітаємо переможців і учасників гри та запрошуємо на навчання до Київського міжнародного університету!