Інтелектуальні ігри «Захоплююче країнознавство» і «Конкурс комп'ютерних презентацій»

Інтелектуальні ігри, які проводяться в межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті», збирають все більше охочих. Так, 14 грудня 2013 року старшокласники, які цікавляться географією і туризмом, взяли участь в інтелектуальній грі «Захоплююче країнознавство», а прихильники інформатики проявили власні вміння під час гри «Конкурс комп'ютерних презентацій», які відбулися в Інституті міжнародних відносин КиМУ.

За словами цьогорічних учасників (Економіко-правовий ліцей, Гімназія № 48, Ліцей № 303, СЗШ № 297, СЗШ № 262) такі проекти привабливі не тільки тим, що дають змогу продемонструвати власні знання та позмагатись, а й можливістю отримати дипломи за високі призові місця, які дають право на суттєві знижки на навчання в Київському міжнародному університеті.

Вітаємо переможців і учасників гри!