День Гімназії № 136 у КиМУ

24 квітня 2013 року в Київському міжнародному університеті пройшов уже традиційний День Гімназії № 136, яка є постійним учасником програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті».

Цьогоріч День Гімназії № 136 у КиМУ передбачав насичену програму заходів. Так, понад 100 учнів Гімназії представили власні науково-дослідні роботи на Універсіаді-2013, а десятикласники мали змогу взяти участь у профорієнтаційному фесті, метою якого було професійне визначення старшокласників з майбутньою спеціальністю.

Адже часто трапляється так, що випускники йдуть за «хвилею» на модні спеціальності, не дослухаючись до власних інтересів і вподобань. Буває й так, що діти не обізнані з вищими навчальними закладами і тими спеціальностями, які вони пропонують, або не знають, з якого саме кроку починати найважливіший вибір у житті.

Для з'ясування саме цих питань Центром довузівської підготовки були розроблені завдання, які запропонувала проректор з питань довузівської підготовки професор Рудаківська С.В., а саме:

• створити профорієнтаційний календар (календар абітурієнта);
  • створити профорієнтаційну стіннівку (плакат) на тему «Хочу, вмію, можу»;
  • визначити алгоритм вибору професії – ваші 10 кроків назустріч майбутній професії;
  • школа-ВНЗ – крок за кроком. Визначити, які сходинки мають бути подолані, щоб досягти власної мрії, власної мети;
  • батьки і діти в процесі вибору професії: якими повинні бути стосунки між ними.
КиМУКиМУ КиМУ

Учні об’єднались у групи за вподобаною темою – і закипіла робота над плакатами. У результаті були виготовлені змістовні, яскраві плакати, які відображали погляди, думки, світогляд учнів, їхні емоції та переживання щодо майбутнього підкорення вищих навчальних закладів.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ

Ті ж учні, які займаються активною науковою діяльністю, взяли участь у конкурсі на кращу пошуково-дослідницьку роботу «Універсіада», який передбачав роботу 13 секцій. Для старшокласників участь в Універсіаді – це чудова можливість отримати незалежну оцінку від викладачів вищої школи та врахувати переваги й недоліки своїх наукових робіт на майбутнє.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ

Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу відбулася в актовій залі КиМУ. З вітаннями, побажаннями успіхів і перемог на науковій ниві виступили проректор з питань розвитку Університету проф. Некряч А.І. та директор Інституту журналістики КиМУ проф. Зикун Н.І., які зупинилися на перевагах навчання в КиМУ: потужній матеріально-технічній базі, кадровому забезпеченні, двох робочих мовах, можливість здобувати паралельно дві освіти, базах практики, стажуванні за кордоном. А заступник директора з навчально-виховної роботи Гімназії № 136 Борзенкова Т.А. подякувала за багатолітню тісну співпрацю з Університетом, який допомагає старшокласникам визначатися із майбутньою професією, отримувати знижки на навчання, долучає до інтелектуальних заходів.

КиМУ КиМУ КиМУ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ КОНКУРСУ ПРИЗОВІ МІСЦЯ НА УЧНІВСЬКІЙ УНІВЕРСІАДІ РОЗПОДІЛИЛИСЯ ТАК:

СЕКЦІЯ: АНГЛІЙСЬКА МОВА

Грамоти:

Лапіна Поліна, Шанаах Алі Махмуд, Механіч Катерина Андріївна, Лагодний Олександр, Бережнов Богдан, Ремез Наталія.

СЕКЦІЯ: НІМЕЦЬКА МОВА

Князєва Єлизавета.

Грамоти:

Тихонова Катерина, Шепель Олександр.

СЕКЦІЯ: УКРАЇНСЬКА ТА РОСІЙСЬКА МОВИ

Шумеляк Катерина.

Туровська Анастасія.

Іванова Марія.

Грамота:

Резнік Дмитро.

СЕКЦІЯ: УКРАЇНСЬКА ТА СВІТОВА ЛІТЕРАТУРИ

Диплом І ступеня:

Чубарай Андрій, Бутенко Анна.

Диплом ІІ ступеня:

Гантман Вероніка, Пустовіт Єлизавета.

Диплом ІІІ ступеня:

Журкін Єгор, Савенок Владислав.

Грамоти:

Козелецький Владислав, Вершковська Аліса, Бобильова Валерія, Кузнецова Дарія, Ярошенко Микола.

СЕКЦІЯ: ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

Немирова Валерія.

Диплом ІІ ступеня:

Лапіна Поліна, Авраменко Михайло, Рева Анастасія.

Диплом ІІІ ступеня:

Бондарчук Каріна, Кострикіна Анастасія, Полуянова Анастасія.

Грамоти:

Гопкало Станіслав, Садома Юлія, Крукаускайте Діана, Бабачук Станіслав, Демочко Олександр, Федосенко Дарина.

СЕКЦІЯ: ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ

Соколовська Катерина.

Швець Олексій.

Соболь Максим.

Грамоти:

Побєгун Микита, Коломієць Степан, Вербова Катерина, Мойсєєнко Олена.

СЕКЦІЯ: ГЕОГРАФІЯ

Сафронов Сергій.

Круть Ярослав.

Курбацька Дар’я.

Грамоти:

Воробйовський Максим, Кучеровська Любов, Руденко Михайло.

СЕКЦІЯ: ОСНОВИ ІНФОРМАТИКИ

Диплом ІІІ ступеня:

Зінченко Олексій, Опанасюк Павло.

Грамота:

Осипенко Євген.

СЕКЦІЯ: ФІЗИКА

Грамоти:

Дубина Анастасія, Муковоз Микита.

СЕКЦІЯ: БІОЛОГІЯ

Чешко Мішель.

Пронін Дмитро.

Скородумова Анна.

Грамоти:

Гнатюк Маргарита, Швецова Марія, Ширіна Марія.

СЕКЦІЯ: ПСИХОЛОГІЯ

Петренко Юлія.

Красносільська Катерина.

Миронець Катерина.

Грамоти:

Подлесних Богдан, Ткаченко Юлія.

СЕКЦІЯ: ХІМІЯ

Турій Марія.

Алькам Джаміля.

Грамоти:

Брюхацька Марія, Коліушко Олеся.

СЕКЦІЯ: МЕДИЦИНА

Сатовський Нікіта.

Грамоти:

Король Ігор, Рубенян Гарегін.

Призерів Універсіади нагородили дипломами І, ІІ і ІІІ ступенів, що надають знижку в оплаті за навчання в КиМУ 20, 15 і 10 % відповідно.

Щиро вітаємо переможців!
Запрошуємо на навчання до Київського міжнародного університету!

КиМУ КиМУ КиМУ