Участь студентів КиМУ в IX Міжнародному театральному фестивалі «Класика сьогодні»

17–23 травня 2013 р. в м. Дніпродзержинську пройшов IX Міжнародний театральний фестиваль, метою якого була популяризація драматичних творів світової класики, виховання молодого покоління глядачів на зразках класичної драматургії. Фестиваль сприяв обміну професійним досвідом діячів театру, підвищенню статусу театрального мистецтва в суспільстві, створенню позитивного образу міста Дніпродзержинськ.

Організатори фестивалю: Міністерство культури України, Управління культури Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпродзержинська міська рада, комунальний заклад «Дніпродзержинський академічний музично-драматичний театр ім. Л. Українки».

Протягом фестивальних днів були представлені чудові вистави театральних колективів з різних куточків світу: Італія, Ізраїль, Казахстан, Україна, Росія, Республіка Білорусь, Республіка Молдова.

У конкурсній програмі взяли участь і студенти театрального відділення Інституту телебачення, кіно і театру Київського міжнародного університету (майстерня заслуженого артиста України Олега Роєнка). 20 травня на сцені музею історії ДМКД в конкурсній програмі професійних театрів вони представили комедію у 2 діях «ЗА ЧИМ ПІДЕШ, ТО Й ЗНАЙДЕШ» («Весілля Бальзамінова»). А на великій сцені Дніпродзержинського академічного музично-драматичного театру ім. Л. Українки студенти КиМУ показали два майстер-класи зі сценічного фехтування і сценічного бою. Виступи студентів пройшли під овації глядачів, отримали високу оцінку професіоналів – диплом учасників Міжнародного театрального фестивалю. Окрім того, у межах фестивалю пройшли дружні змагання з футболу, на яких студенти КиМУ посіли призове III місце.

Вітаємо студентів III курсу театрального відділення КиМУ (майстерня заслуженого артиста України Олега Роєнка) з успішним дебютом на ІХ Міжнародному фестивалі «Класика сьогодні»!

КиМУ КиМУ КиМУ