Ярмарки професій Київщини «Будуємо кар'єру разом»

Молодій людині, яка стоїть перед вибором своєї майбутньої діяльності, не завжди легко визначитись у багатогранному світі професій, реально оцінити власні можливості та здібності.

У значній мірі цьому сприяють інтелектуальні проекти, а також ярмарки професій, які регулярно проводять центри занятості, як районні так і обласні, і які передбачають допомогу молоді, батькам, школам і вишам.

Співпрацюючи з Київським обласним центром зайнятості, у вересні та жовтні 2013 року Київський міжнародний університет був представлений на 18 ярмарках професій, які пройшли в Київській області: Обухів, Бровари, Богуслав, Тараща, Вишгород, Ставище, Фастів, Ржищів, Боярка, Макарів, Рокитне, Яготин, Миронівка, Бориспіль, Васильків, Сквира, Тетіїв, а також у Житомирській області: Чуднів, Любар, Андрушівка. У ярмарках взяли участь студенти, а також проректори, професори Данченко Т.В., Некряч А.І., Рудаківська С.В.; декани факультетів – професор Резнік Н.П., доцент Носенко О.А., директор Коледжу КиМУ – доцент Судак І.І.; доценти Рябоштан Є.В., Мязова О.В., Тур'ян О.В., Долбіна В.К., Сініченко С.В., Шевченко Р.Ю., керівник Центру інформації – Чучковська О.М., а в містах Бориспіль і Бровари працювали керівники підготовчих відділень університету Ткачук Н.А. та Москаленко С.М.

У заходах взяли участь випускники 263 шкіл Київської та Житомирської областей, понад 7 тисяч випускників. Під час ярмарок звучали виступи представників вишів, проходили яскраві комп’ютерні презентації, учні отримали інформацію про навчальні заклади, умови вступу до них та умови проходження навчання, підготовчі курси, найпозитивніші сторони організації навчального процесу в тому чи іншому університеті, коледжі, що, без сумніву, допоможе їм зробити правильний вибір, вибір, який би став їх майбутнім життям.

Нині кожен третій випускник школи часто обирає професію стихійно, а це означає, що для багатьох із них обрана професія стане тимчасовою. Спілкуючись з учнями сільських шкіл, була помічена така тенденція: вступити на бюджет складно, платити за навчання не вистачає грошей, а ще гірше, немає чіткого уявлення, чим займатись у майбутньому, до якого вишу чи коледжу вступати. Саме тому Київський міжнародний університет підтримує діяльність центрів зайнятості в напрямі профорієнтації старшокласників. Задоволеними залишаються всі. А отже, є сподівання, що юнаки й дівчата, обравши професію до душі, знайдуть власний правильний шлях у житті.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ